Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 854 producten.
Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Dekens van het Glasvezellassen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken/gordijn |
| Dikte: | 0,017“ |
Acryl bekleed glasvezel stof rol voor brand deken brandwerend gordijn OEM kleuren
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken/gordijn |
| Dikte: | 0,017“ |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Deken de op hoge temperatuur van het Glasvezellassen
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1200mm |
| standaarddikte: | 0,028 duim |
Pu bedekte van de de ventilatiebuis van de glasvezelstof van de de hitteisolatie de vlam van de het lassenbescherming met een laag - vertrager
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor lassendekens op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1200mm |
| standaarddikte: | 0,028 duim |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor stoffenluchtleidingen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
1 het zij 0.65mm Pu Met een laag bedekte Zilveren Grijs van de Glasvezelstof voor het Lassen van Algemene Vuurvaste Gordijnen
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |
De vuurvaste e-Stof van de Glas480g/sqm 0.4mm Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Van de de doek hittebestendig glasvezel van de siliconerubber met een laag bedekt glasvezel van de de doek Goedkoop Prijs de Klantenontwerp
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
510g kies Zijsilicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassendeken uit
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | Geweven keperstof |

