Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
Dubbelzijdig glasvezelweefsel brandwerend hoge temperatuur thermische isolatie siliconenrubber gecoat stoffen doek
| Verpakkingen: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
SUNTEX Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
Van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie Met een laag bedekte Silicone het Op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Gekleurde de Stoffen Alkali Vrije Vuurvast van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Het anti het Siliconerubber van de Hittebrandbeveiliging bedekte Glasvezeldoek/stof voor Lassen/gordijnen/verbindingen met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Het anti het Siliconerubber van de Hittebrandbeveiliging bedekte Versterkte met een laag Garen Op hoge temperatuur van de Glasvezel1260c het Ceramische Vezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Brandbestendige brandwerende stof Rollenstof PU-gecoat glasvezelstof voor branddekmateriaal Blind snijwelding
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |

