Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
24oz van de de Glasvezelstof van het keperstofweefsel Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte het Lassenbescherming
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Zwarte met een laag bedekt Acryl |
| Toepassing: | Lassenbescherming |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Flexibele Compansator
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Stoffen van de asbest de Vrije Geweven Glasvezel met Siliconedeklaag voor Verwijderbare Isolatie Jacketing
| Maximum Ononderbroken Temperatuur: | 1100°F (550°C) |
|---|---|
| Dikte: | 0,016 Duim (0.4mm) |
| Gewicht: | 15 Oz. /Sq. Yard. (510 g/sqm) |
De goede weerstand van glasvezelstoffen tegen extreme temperaturen voor Verwijderbare Isolatie Jacketing
| Maximum Ononderbroken Temperatuur: | 1100°F (550°C) |
|---|---|
| Dikte: | 0,016 Duim (0.4mm) |
| Gewicht: | 15 Oz. /Sq. Yard. (510 g/sqm) |
Blauwe Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Jasjes & de Dekking van de Hitteisolatie
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Blauwe siliconen gecoate glasvezelstof Voor verwijderbare pads bij hoge temperaturen
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Het e-glass/c-Glas van de de Glasvezelstof van het Chemica Bestand Silicone Rubber Met een laag bedekte Vuurvaste Doek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Vermiculiet Silica Gecoat Glasvezelweefsel 1200°C Hittebestendig
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculiet bekleed glasvezelstof 1200°C brandwerend 620 g/m2
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof brandwerend thermisch isolatie-materiaal
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |

