Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1393 producten.
0,3 mm Dikte 400 g/m² Gewicht 1,5 meter Breedte Siliconen Gecoat Glasvezelweefsel Thermische Isolatie Doek
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
800C van de de Draadglasvezel van het graadroestvrije staal de Stoffenbroodje voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
Thermische isolatiehoes Glasvezeldoek gecoat met polyurethaan
| Gewicht: | 1070g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.2mm |
Dubbelzijdig siliconen gecoat glasvezelweefsel alkalivrij grijze kleur brandwerende thermische isolatiestof
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Safety Heat-Insulated Welding Blanket Withstands 1800°C Blue/Black Fire-Resistant PU Coated Fiberglass Fabric
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandbestendige PU-gecoate glasvezelstof met 460 g/m2 Gewicht 0,41 mm Dikte en breedte van 1 m tot 1,55 m
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
0.4 mm brandbestendig duurzaam PU-gecoat glasvezelstof voor brandbeveiligingssysteem,M0-certificaat
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw Zwart |
Wärmeisolatie Silicone-gecoate glasvezelstofstof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Grijze E-Glas Siliconen Glasvezelstof Brandwerend Hoge Temperatuur Thermische Isolatie Siliconen Gecoate Stof Doek
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Duurzame met siliconen gecoate glasvezelstof, thermische isolatie, siliconen glasvezel voor brandwering
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

