Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1393 producten.
Pu Met een laag bedekte van de het Lassenstof van de glasvezelstof van de de Stoffenbuis de Uitbreidingsverbindingen
| Totaal gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
550°C Hittebestendige Acrylaat Gecoate Lasdeken Branddeken met Aanpasbare Maten
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
550°C Hittebestendige Acryl Gecoate Branddeken Lasdeken met Aanpasbare Maten
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
460 g doorlaatbaar PU-gecoat weefsel voor weefsel luchtdistributiekanalen, flexibele connectoren en lasdekens
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Hittebestendige de Hitte Weerspiegelende Stof van de Siliconestof voor Pijpisolatie en Pijpomslag
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Professionele Fabriek Gemaakt Stof tot van het Glasvezel de Doek Met een laag bedekte Pu Met een laag bedekte Fiberglas
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,017 duim |
Hittebestendige Silicone Met een laag bedekte het Lassengordijnen & Deken van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof brandwerend thermisch isolatie-materiaal
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Vuurvaste van de de Stoffenrook van de Gordijnenpu Met een laag bedekte Glasvezel Barrière 0.4mm de Dekking van de de Pijpbescherming van het Thermische Isolatiebroodje
| Eenheidsgewicht: | 13.8 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
1 het zij 0.65mm Pu Met een laag bedekte Zilveren Grijs van de Glasvezelstof voor het Lassen van Algemene Vuurvaste Gordijnen
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |

