Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1393 producten.
Fireproof Welding Cloth PU Coated Fiberglass Fabric with Double Side PU Coating Oil and Solvent Resistant in 1m to 1.55m Width
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Vuurvast PU-gecoat glasvezelweefsel 460 g/m² hittebestendige doek
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Flexibel brandvertragend PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm Hittebestendig stof met meerdere breedteopties
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
High-Strength E-Glass Cloth Industrial PU Coated Fiberglass Fabric Brandvertragend stof
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
E-Glas Silicone bedekt met glasvezel Thermisch isolatiemateriaal Silicone rubber bedekt met glasvezel stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
Glasvezel Met een laag bedekte van de de Verbindingsdoek van de Stoffenuitbreiding Op zwaar werk berekende het Lassendeken Op hoge temperatuur
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
Duurzaam met siliconen gecoat glasvezelweefsel, 0,3 mm dik
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Customized Colored E-Glass Silicone Rubber Coated Fabric Cloth Fiberglass Base Heat Resistant Safety for Cutting Process
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Customized Colored Good Resistance E-Glass Silicone Rubber Coated Fabric Cloth Fiberglass Base Heat Resistant Safety for Cutting Process
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

