Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1579 producten.
Glasvezel de Silicium Met een laag bedekte Doek van de de Glasvezelstof van 600gsm of van de Douane Silicone Met een laag bedekte
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Stof op hoge temperatuur van de Stoffen de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Stof met hoge weerstand van de Glasvezel de Textielsilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof voor Hittebestendige en Thermische Isolatie
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof aan Enige Kant voor het Lassen Algemene Vervaardiging en Vuurvaste Lassendeken
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Garenband: | C-GLAS |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Pu van het Stoffen de Acrylsilicone Pvc Met een laag bedekte Doek op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één kant |
| Gewicht: | 620gsm |
Van het de Glasvezellassen van 0,7 Mm Dikte de Doek Firestop niet Stok met binnen Draad
| breedte: | 1.5 M |
|---|---|
| Kleur: | Grijze OEM |
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C aan 500 C |
3784 rode Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof die Algemeen Broodje lassen
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Garenband: | C-glas |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
De Pu Met een laag bedekte Vuurvaste Doek van de Glasvezelstof voor het Kamperen Tenten
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.21mm |
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |

