Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1393 producten.
Stof van het silicone de Rubber Met een laag bedekte Glas voor lassen & het hete de werken lassen en malen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-GLAS |
Thermische Isolatie & Brandwerende Grijze Glasvezelstofrol – Calcium silicaat gecoat
| Stijl: | TGF1000P-CS232-5014 |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
Bewijs Mat For Fire Pit, Dek, Concreet Gras van de fabrieks het In het groot Hitte,
| Materiaal: | Aluminiumfolie, Silicone, Glasvezelstof, enz. |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
0.77mm Pu Met een laag bedekte van de de Stoffenlucht van Brandgordijnen de Distributiebuizen
| Gewicht: | 620g/sqm glasvezelstof |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.77mm |
Van het de Fabrieksfiberglas van China Stof Één ZijdieSilicium voor Stoffen flexibele schakelaar met een laag wordt bedekt
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasstof voor de Verwijderbare Dekking van het Isolatiejasje
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Éénzijdige/met twee kanten deklaag met stof van het silicone de rubbersilicone voor Stoffen flexibele schakelaar
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Siliconebrand Pit Mat en Glasvezel van de Brand de Algemene Bundel en Silicone Vuurvaste Mat voor Houten Dek
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Vuurvast Pit Mat Protects Decks en Terras - olie-Bewijs & Waterdicht Grillstootkussen voor Brandkuil
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex de Industriële Brand Algemene Deken van de de Noodsituatiebrand Algemene voor Huisveiligheid
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |

