Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 125 producten.
De hoge Doek van de Kiezelzuurglasvezel voor het Met een laag bedekken met Verschillende Elastomeren en Polymeren
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.024inch |
Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor Uitbreidingsverbindingen en isolatie Op hoge temperatuur
| Nominaal gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
De beste Deken van de Lassenbrand u kan van de de Hittebeveiliging van de Thermische isolatiebrandbeveiliging vinden het Lassenveiligheid
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor het Opgeschorte Dak van de Olietank
| Productnaam: | glasvezeldoek voor het opgeschorte dak van de olietank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De antistatische Vuurvaste Materialen van de Glasvezeldoek voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |

