Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
de Dekens van de siliconestof voor branddeken en de mat van de brandkuil
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Gekleurde de Stoffen Alkali Vrije Vuurvast van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
warmte-isolatie en brandbeveiliging met siliconen bekleed glasvezelstof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Gemiddeld |
| Type garen: | C-glas |
Witte siliconen beklede glasvezel stof voor glasvezel branddek
| Coating: | Silikonrubber aan beide zijden |
|---|---|
| Gewicht: | 260 gm |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
Het grijze van de het Glasstof van de Kleurenglasvezel Silicone Met een laag bedekte van het de Isolatiejasje Externe Materiaal
| breedte: | 1 m/1,5 m/1,55 m |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Merk: | Suntex |
Middelgrote Algemene Thermische Weerspiegelende Bestand de Stoffenbrand/Vlam/Vonk van de Plichtsveiligheid
| Gewicht: | 560 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Van de de Beschermings Industriële Vuurvaste Algemene Vonk van de lassenbrand de Algemene Deken van de de Beschermings Op zwaar werk berekende Brand
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Van de Stoffen Bestand Multilayers van het thermische Isolatiekiezelzuur de Doekcompensator Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Middelgrote de Glasvezeldoek Op hoge temperatuur van het Gewichtssilicium voor het Verschepen van de Bouwisolatie
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 580 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
1.5m*1.8m de Stof van het Brandgordijn
| Type: | bestand branddekens/gordijnen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Brandweerstand: | weerstand op hoge temperatuur |
| Gewicht: | 200 g/㎡ aan 3000 g/㎡ |

