Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
stof van de silicone de rubber met een laag bedekte glasvezel
| Maximumtemperatuur: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | siliconerubber aan bilateraal of één kant |
2.5mm Vlam - van de de Doek66oz Grafiet Met een laag bedekt Glasvezel van de vertragersglasvezel de Stoffenbroodje Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,098 duim |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Van de het Glasstof van Thermocovers Ptfe Met een laag bedekt van de de Brandbarrière de Thermische isolatiestootkussen op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het ranonkelpatroon PTFE voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Bestand Antistatische PTFE op hoge temperatuur bedekte Glasvezelstof voor brandpreventie en thermische isolatie met een laag
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
SUNTEX van de de Glasvezeldoek van 36 oz Doek Op hoge temperatuur van het de Barrièrekiezelzuur de Vuurvaste
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
De Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 36OZ van het ranonkelkiezelzuur voor Op zwaar werk berekend Lassengordijn
| Eenheidsgewicht: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte/Nominale Dikte: | 0.037inch |
De Thermische Isolatiestof Op hoge temperatuur van 800 C voor het Maken van Verwijderbare Jasje en Dekking
| Dikte: | 1,4 mm-dikte |
|---|---|
| Weefselband: | Het weefsel van Panama |
| Gewicht: | 1220 g/sqm |

