Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
Hoogtemperatuurstoffen Hittebestendige stoffen, touwen, banden en mouwen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
EN-13501 Gecertificeerd 550°C brandwerend gordijnstof met 0,6 mm dikte voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
0.4mm de Vuurvast makende die Stoffen van de Siliconeglasvezel in de geautomatiseerde brand van de liftrook gordijnen en rookgordijnen worden gebruikt
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Hoogtemperatuurwarmte-isolatie Brandbestendige Silica Glasvezel dekenstof
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor brand en lassendeken
| Nominaal gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Vermiculiet Met een laag bedekte de Doek van de Kiezelzuurglasvezel het Werk Temperatuur Op hoge temperatuur 1100C
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Van het de Brandbewijs van de 550 Graadweerstand van het de Veiligheidslassen van de de Beschermingsglasvezel de Branddeken Op hoge temperatuur
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |

