Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 553 producten.
De Vuurvast makende Stoffen van de siliconeglasvezel die in het Gordijn van het Glasvezellassen worden gebruikt
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
De Branddeken Op hoge temperatuur van de lassen Algemene Weerstand voor Noodsituatieredding
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Met siliconenrubber gecoate glasvezelstof voor brandwerende hoezen, brandwerende gordijnen
| Bevindende Temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 37 Oz. /Sq.Yd. +/-10% |
| Dikte: | 0,036 Duim |
Het vuurvaste het Siliconerubber van het Satijnweefsel bedekte Glasvezelstof/doekbroodje voor Brandgordijn met een laag
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |
Doek de op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Lassenbescherming, Brandgordijnen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Het siliconedoek op hoge temperatuur van de Hittebestendigheids Uitstekende Deklaag voor Vuurvaste Brandbeveiligingschort
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E Glas |
Van het de Brandbewijs van de Hitteisolatie Deken de op hoge temperatuur van de het Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
De Doek Waterdichte Vuurvast van de siliconeglasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Brandgordijnstof Brandbestendige siliconen beklede glasvezelstof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Garenband: | E-glas |
Hoogtemperatuurstoffen Hittebestendige stoffen, touwen, banden en mouwen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |

