Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
Bruine Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 0.65mm Uiterste voor Vuurvast Gordijn
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor Uitbreidingsverbindingen en isolatie Op hoge temperatuur
| Nominaal gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe van de het Stofbekleding Zwarte Antistatische Met een laag bedekte de Glasvezelstof PTFE
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale Dikte: | 0.45mm |
Vuurvaste Glasvezelstof voor lassendeken en branddeken
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Sollicitatie: | Lassendeken |
| Dikte: | 0.4mm |
Isolatiestoffen op hoge temperatuur voor Turbinedekens in Zeeproject
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
Silicone Met een laag bedekte de Weerstandsstof van de Glasvezelvlam voor Lassenbescherming
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 580gsm (17 oz) |
Hittebestendig isolatiedoek 200-2000g/m² voor pijpen & reactoren
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
Gecoate warmte-isolatieve stof van siliconenrubber voor aanpasbare, afneembare isolatiejassen met 1000°C-temperatuurweerstand en water-olieweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaligehalte: | Alkalivrij |
1000°C Temperatuurbestendige, water- en oliebestendige, op maat gemaakte glasvezel warmte-isolatiestof voor industriële dekens
| materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel voor isolatiehoes Isolatiepad Industriële thermische hoes
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |

