Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
van de de Stoffenuitbreiding van 730 g Glasvezel Met een laag bedekte de Verbindingsdoek met Doek van de de Luchtschakelaar van de Silicone de Antibrand
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
Doek met hoge weerstand Waterdichte Oilproof van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Gekleurde Dekkings Thermische Isolatie Fabri/Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| breedte: | 1 / 1,5 meter |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor van de Glasvezelproducten van Lassengordijnen de Globale Fabrikant Community
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
De rode Middelgrote Stof van de het Broodjes Materiële Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de Plichts Industriële Brand Algemene
| Temperatuurweerstand: | -50C -500C |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 mm |
Silicone-gecoate brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
EN-13501 gecertificeerd brandwerend gordijnweefsel met 550°C temperatuurbestendigheid en siliconen gecoat voor brandbescherming
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
De rode Flexibele Doek van het de Stoffensilicone Met een laag bedekte Glas van de Schakelaar Thermische Isolatie
| breedte: | 1,5 meter of OEM |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Merk: | Suntex |
De Doek van de de Yard18oz Glasvezel van SUNTEX 1 Hittebestendig voor Brand Algemene Vuurvaste Deur
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
32-34 oz. Brand - Doek van de vertragers de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Ruwe Brand, Vonken, Vloeibare Ijzerbescherming
| Bevindende Temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |

