Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
De Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Glasvezel Hoge Kiezelzuur voor het Branden niet
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Grey Polyurethane Fiberglass Cloth Anti-Hittevlam - Doek van de vertragers de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvast gordijn
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Van de de Fabrikanten de Thermal Insulation Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van China deken van het de Doeklassen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Van de de Glasvezelstof 17OZ van de vlamweerstand het PTFE Met een laag bedekte van de Thermische Isolatieshell Broodje van de de Glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0.016inch |
Het grote van de de Autobrand van de Groottesilicone Met een laag bedekte Glasvezel van de het Elektrische voertuigbrand Algemene EV Algemene van de de Autobrand Algemene Lithium
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Hoge van de de glasvezelev Auto van de Kiezelzuurbrand Algemene silicone met een laag bedekte de Branddeken
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Buitengewoon brede PROauto Gemakkelijk die Carry Fire Blanket 6X8m Silicium voor Voertuigen met Rugzak met een laag wordt bedekt
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Thermische Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Deken van het Brandlassen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
EV branddek siliconen gecoate glasvezel stof 550C/1000C thermische weerstand
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
De Glasvezelstof van het glasvezeldoek Met een laag bedekte Silicone Pu
| Grondstof: | Glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |

