Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
Rood siliconen bekleed glasvezelstof Brandbestendige glasvezelstof
| Basismateriaal: | Glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Type garen: | E-glas |
Rode Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Grondstof: | glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
De kleurrijke Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
Alkali Free Anti-Aging Weatherproof Silicone Coated Fiberglass Fabric for Fire Protection and High Temperature Resistance
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Bilaterale Silicone Doordrongen Glasvezelstof voor Isolatiestootkussens
| Gewicht: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
32 van de Grijze silicone met een laag bedekte glasvezeloz stof voor Hitteschild en Brand - vertrager
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Deklaag: | bilateraal siliciumrubber |
| Gewicht: | 1080g/m2 (32 oz) |
De met een laag bedekte van het het Lassengordijn van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekte Lassende Algemene Mat van het het Lassenschild
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Het met een laag bedekte Silicone van de Glasvezelstof bedekte ong. Temperatuurweerstand van – 50 ℃ tegen ong. +250 ℃ met een laag
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Glasvezel de Silicium Met een laag bedekte Doek van de de Glasvezelstof van 600gsm of van de Douane Silicone Met een laag bedekte
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Het hoge - kwaliteitsvlam - vertragerssilicone doordrong stof van de Glasvezel de Stof met een laag bedekte glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |

