Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 549 producten.
Thermische isolatie Silica stof Bestand tegen hoge temperaturen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor de Schakelaar van de Stoffenbuis
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
1200 Met een laag bedekte de Glasvezelgraden Stof van C van de Vermiculiet met Uitstekende Weerstand tegen Hoge Temperaturen en Schuring
| Behandeling: | met een laag bedekt vermiculiet en kiezelzuur met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 620g/sqm |
| Dikte: | 0.65mm |
Silicone Met een laag bedekte de Branddeken op hoge temperatuur van de Glasvezel Extreme Grote Auto voor Voertuigen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Duurzaam glasvezeldoek voor hoge temperaturen met 1000°C hittebestendigheid en vermiculietcoating voor chemisch bestendige brandwerende toepassingen
| Alkaligehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,65 mm |
Van de de Doekbrand van de Kiezelzuurglasvezel van de de Barrièrebrand het Algemene Materiaal op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
Met siliconen gecoate glasvezelstof voor Ev Car Fire Blanket Veiligheidsuitrusting voor elektrische voertuigen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Thermische Weerstand: | 550℃/1000℃ |
| Verpakking Details: | Bestand die brandstof op hoge temperatuur in kartons wordt ingepakt op pallets of volgens de eisen v |
Opnieuw te gebruiken beschermt Portiek, Terras, Dek, Hout, Gras, Samengestelde Steen, tegen Brandwonden - Hittebestendige Brand Pit Mat
| Modelnummer: | maak mat-1 vuurvast |
|---|---|
| Materiaal: | silicone, aluminiumfolie, glasvezel, enz. |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5cm, of aangepast |
0.8mm 1.5mm Hoogtemperatuur Thermische Isolatie Silicone Glasstof Stof Voor Lasbescherming Dekent Brandgordijnen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht van de stof: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Silicium Met een laag bedekte van de de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Rubber de stoffendoek op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | midden |
|---|---|
| Garenband: | C-glas |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |

