Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
Vuurvaste siliconen beklede glasvezelstof met hoge temperatuurstabiliteit en chemische weerstand voor beschermende kleding
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Draad Versterkte Silicone Met een laag bedekte Glasdoek op Thermische Isolatiedekking
| Productnaam: | Draad Versterkte die Glasstof op Thermische Isolatiedekking wordt gebruikt |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezelstof, roestvrij staaldraad |
| Sleutelwoord: | draad versterkte glasstof |
Stof op hoge temperatuur met siliconen gecoate glasvezelstof voor lasbeschermingsdeken
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Het silicone van de thermische Isolatiestof bedekte het Lassendeken van de glasvezelstof voor het gemakkelijke Hangen en Bescherming met een laag
| Gewicht: | 560 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Silicone-gecoate glasvezelstof met uitstekende slijtage- en corrosiebestendigheid
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Silicone rubber gecoate glasvezel stof zwaar isolerend materiaal bestand tegen temperaturen tot 550°C
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Brandvertragend siliconen bekleed glasvezelstof met verbeterde duurzaamheid
| Verpakkingen: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Vuurvaste Glasvezelstof voor 18 oz. thermisch behandelde glasvezelgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vlambestendige siliconen gecoate industriële glasvezelstof
| Verpakkingen: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

