Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
Uitstekend chemisch bestand, met siliconen bekleed glasvezel
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
32 van de de Glasvezelstof van oz Rubbersilicone Met een laag bedekt Materieel Anti de Brandgordijn
| Merk: | Suntex |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
| Gewicht: | 1120 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de dekens die van het de vertragingslassen van de brandbeveiligingvlam gordijnen lassen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-GLAS |
Het de Stoffensilicone op hoge temperatuur van de Glasvezel Thermische Isolatie bedekte Hittebestendig met een laag
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De silicone Met een laag bedekte van de de dekkingsbrand van de Glasvezelstof Vuurvaste beschermende gordijnen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | middel |
| Garentype: | C-glas |
De Stoffendoek op hoge temperatuur van de Isolatieglasvezel voor Lassendeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
De Stoffendoek op hoge temperatuur van de Isolatieglasvezel voor Lassendeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Brandgordijnen een Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het Brand Beschermende Silicium Rubber
| Grondstof: | S.S draad versterkte glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Het blauwe Silicone bedekte Glasvezelstof voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding met een laag, enz.
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor het Lassendeken van de Glasvezel Vuurvaste Bescherming
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

