Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 558 producten.
Dubbel Met een laag bedekte Siliconeglasvezel 36“ Brand Pit Mats Protector
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
De met een laag bedekte Brand Pit Mats van de Siliconeglasvezel voor Onderbrandkuil, Grillmatten voor Openlucht het Terrasbeschermer van het Grilldek
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
De uitstekende Stof van de Treksterktevermiculiet Met een laag bedekte Glasvezel voor Veiligheidskleding
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezeldoek |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Het silicone PTFE bedekte Hittebestendige van de de Doekglasvezel van de Hitteisolatie de Glasvezelstof voor Deklaag met een laag
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |
Hittebestendige Hittebestendige de Doekdoek Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Doek van de de Fabrikanten de Thermal Insulation Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van China
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Engels-13501 vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Maak het Met een laag bedekte van de het Lassenbrand van de Glasvezelstof Algemene Broodje vuurvast
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezeldoek |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Ptfe Met een laag bedekte de Glasvezelstof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Maak Met een laag bedekte van de het Lassenbrand van de Glasvezelstof Algemene het Broodjesbrand vuurvast - de Dekens van het vertragerslassen
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezeldoek |
| Techniek: | het weven en het naaien |

