Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 552 producten.
Vermiculiet Silica bedekte glasvezel Stof 1200°C Lasdek
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof brandwerend thermisch isolatie-materiaal
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Vermiculite Coated Fiberglass Fabric Fireproof Thermal Insulation
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Vermiculiet gecoate hoge temperatuur glasvezelstof geschikt voor het lassen van dekens brandschermen en hoge temperatuur isolatie toepassingen
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische isolatiedekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
Bestand Op hoge temperatuur van de schurings Bestand PTFE Met een laag bedekte Stof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Hoge temperatuurbestendigheid alkali-vrije 600 g/m² gewicht stof expansievoegdoek voor duurzame brand- en hittebestendige oplossingen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor Uitbreidingsverbinding
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Van de de Uitlaatbescherming van de hitteisolatie van de de Isolatieturbine het Materiaal van de de Beschermingsisolatie voor Corrosief Gas Op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |

