Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ high temperature protection silicone fiberglass fabric ] bij elkaar passen 542 producten.
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Vuurvast voor Rookdetector
| Weefseltype: | 4H satijn |
|---|---|
| Deklaag: | het dubbele met een laag bedekte rubber van het kantensilicone |
| Dikte: | 0.42mm |
Het anti het Siliconerubber van de Hittebrandbeveiliging bedekte Glasvezeldoek/stof voor Lassen/gordijnen/verbindingen met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Hoog - doek op hoge temperatuur van de de Dekensglasvezel van het kwaliteits de Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
0.4mm E-Glas Hoogtemperatuurweerstand Thermische isolatie Rubber Silicone Gecoat Glasvezel Stof Waterdicht
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Hoogtemperatuur Silicone Stof Brandbestendige Silicone Gecoate Glasvezel Stof Brandbestendige Vezel Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Duurzame Anti-Aging Siliconen Gecoate Glasvezelstof met Corrosiebestendigheid en Weerbestendige Eigenschappen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Alkali-vrije grijze siliconen gecoate glasvezelstof met aangepaste breedte voor thermische isolatie
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Hoge temperatuur 550°C Bestendige Siliconen Gecoate Glasvezelstof met 0,3 mm Dikte en 400 g/m² Gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Grijze siliconen gecoate glasvezelstof met opties voor aangepaste breedte en rollengte voor brandwerende isolatie
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

