Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
0,3 mm Dikte 400 g/m² Gewicht 1,5 meter Breedte Siliconen Gecoat Glasvezelweefsel Thermische Isolatie Doek
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Vlamvertragende met siliconen gecoate glasvezelstof met temperatuurbestendigheid -50C tot 500C en 400 g/m² gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Dubbelzijdig met siliconen gecoat glasvezel isolatieweefsel met een gewicht van 590 g/m2 en een dikte van 0,45 mm voor warmte-isolatie
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel 400 g/m² 0,3 mm dik
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
van 850 g de Bestand tot 800 C Graad Op hoge temperatuur van de de Thermische Isolatiestof
| Gewicht: | 850 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,8 mm |
| breedte: | 0,96 meters |
Hittebestendige de Hitte Weerspiegelende Stof van de Siliconestof voor Pijpisolatie en Pijpomslag
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
580g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Midden |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Waterdichte Vuurvaste de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
De silicone Met een laag bedekte Stof van de de Brandbarrière van de Glasstof voor Thermische Isolatie
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasstof, Duurzame, Met grote trekspanning Sterkte, het Waterdicht maken
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

