Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Stoffensilicone Met een laag bedekte Glasvezel op hoge temperatuur voor stoffenluchtleiding
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Brandbestendige siliconen gecoate glasvezelstof Afneembare isolatiejassen
| Verpakkingen: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie Met een laag bedekte Silicone het Op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
3732 rode van de de Glasvezeldoek van de Thermische Isolatiestof Vuurvaste het Silicone Rubberdeklaag
| Gewicht: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | rood |
Het Silicone van fabrikantenhigh temperature colored bedekte Industriële Glasvezelstof Versterkte Glasvezel met een laag
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-GLAS |
| Alkaliinhoud: | Middel |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiejasjes
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
Dubbelzijdig met siliconen gecoat glasvezelweefsel met hittebestendigheid van 260°C en brandvertragende eigenschappen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
32oz de rode Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassen Algemene Vuurvast makende Textiel
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz het broodje van de glasvezeldoek |
| Deklaag: | Siliconerubber |
14 oz van de Isolatie de Materiële Grijze Deklaag Stoffen met Silicone voor Dekking en Jasjes
| Gewicht: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Grijs |
Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijn
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

