Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Rode Silicone Met een laag bedekte de Glasvezelstof van 960 G/sqm voor Hitte en Koude Isolatie
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | Beide Zijsilicone Met een laag bedekte Fiberglasdoek |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Blauwe Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Jasjes & de Dekking van de Hitteisolatie
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
De gekleurde van de e-Glas Doek Glasvezel Thermische Isolatie voor de Dekking van de de Industriepijp
| breedte: | 1 m/1,5 m/1,55 m |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Merk: | Suntex |
Gemakkelijk te snijden, geen vliegersilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding, enz.
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De verschillende mogelijke Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van kleurenmontages voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Blauwe siliconen gecoate glasvezelstof Voor verwijderbare pads bij hoge temperaturen
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Vlam met hoge weerstand - vertrager 0.2mm van de de Stoffenglasvezel van de Dikteglasvezel de Doekbroodje
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Zware kwaliteit 100% glasvezel lasdeken - 550°C hittebestendig & met acryl gecoate branddeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Het siliconedoek op hoge temperatuur van de Hittebestendigheids Uitstekende Deklaag voor Vuurvaste Brandbeveiligingschort
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E Glas |

