Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
100% glasvezel lassen deken met 550°C hittebestendigheid en acrylcoating voor industriële veiligheid
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
100% Glasvezel Lasdeken met 550°C Hittebestendigheid en Acrylcoating voor Brandbescherming
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
100% glasvezel lassen deken - 550°C hittebestendig & acryl gecoat branddek voor industriële veiligheid
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
100% glasvezel lassen deken branddek 550°C hittebestendig met acrylcoating
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Custom 100% glasvezel lassen deken met 550°C hittebestendigheid en acrylcoating voor brandbeveiliging
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Met een laag bedekte fiberglas van de Hittebestendigheids het Uitstekende Deklaag silicium voor Industriële Thermische Dekking
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E glas |
Vetbestendige siliconen gecoate glasvezelstof voor jas en hoes
| Maximum Temperature: | 550°C(1100°F) |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Coating: | silicone rubber on two side or one side |
Het silicium bedekte Oppervlaktebehandeling met een laag en isoleerde het Keperstof Geweven Weefseltype de stof van de siliconeglasvezel
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Witte siliconen beklede glasvezel stof voor glasvezel branddek
| Coating: | Silikonrubber aan beide zijden |
|---|---|
| Gewicht: | 260 gm |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
Van de de Glasvezelstof van de fabrieks de Industriële Uitgebreide Textuur van de de Doekbrand Algemene Specificatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |

