Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel brandwerend gordijnmateriaal 850g/m2
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Vuurbestendige, met siliconen beklede glasvezelstof - hoogtemperatuurbestendig
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| WEVE TYPE: | keper geweven of aangepast |
Vuurbestendige, met siliconen beklede glasvezelstof - hoogtemperatuurbestendig
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
In het groot Duidelijke Doordrongen de Glasvezeldoek van het Keperstof Zwarte Rode Silicone Band
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Fabriek Groothandel Afneembare en herbruikbare zachte warmte-isolatie-deklaag Hoogtemperatuur glasvezel stoffen isolatie jas
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
De goede Doek van de de Weerstandspu Met een laag bedekte Glasvezel van de Schuringsschuring voor Lassendeken
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
E Glas Geweven Siliconen Coating Stof Doek Twee Zijden Vuurvast Siliconen Rubber Gecoat Hittebestendig Glasvezelweefsel
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Keyword: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Brandbestendige brandwerende stof Rollenstof PU-gecoat glasvezelstof voor branddekmateriaal Blind snijwelding
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
32 oz de Grijze van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Stoffen voor Hitteschild en Brand - vertrager
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Deklaag: | bilateraal siliciumrubber |
| Gewicht: | 1080g/m2 (32 oz) |

