Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Dekking van de Motorhitte
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Duurzaam siliconen bekleed glasvezelstof E-glas Hoogtemperatuurbestendige siliconen glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
1000ºF de Stof van de Hittebestendigheids Thermische Isolatie voor de Glasvezelbekleding van Pijpreparing Rewettable
| Gewicht: | 530 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,58 mm |
| Kleur: | Wit |
De hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof voor Lassen
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
De hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof voor Lassen
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
Professionele van de de Stoffenbrand van de Veiligheidspu Met een laag bedekte Glasvezel Algemene de Hitteisolatie
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Doek op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de Hittebestendigheids550c de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Basisstof en Weefsel: | Glasvezel/duidelijk weefsel |
|---|---|
| Gewicht: | 17,0 oz. yard. ±10% |
| Dikte: | 0.015˝ ±10% |
Oliebestendige siliconen gecoate glasvezel weefsel dikte 17 mil
| Material: | 100% Fiberglass, Silicone |
|---|---|
| Weight: | 17oz / sqyd |
| Thickness: | 17mils |
Eenzijdig oliebestendig siliconen bekleed glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Chemische Bestand Vuurvaste Hoogte - de Stoffendoek van de kwaliteitssilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |

