Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 713 producten.
Alkalivrije, brandwerende, met siliconen gecoate glasvezelstof 590 g/m2 voor warmtebestendige isolatie
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Weeftype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Silicone gecoat grijs glasvezeldoek – Isolatiejas buitenmateriaal
| breedte: | 1 meter / 1,5 meter / 1,55 meter |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Merk: | zontex |
Rood siliconen gecoate glasvezelstof 0,72 mm, ideaal voor flexibele buisverbinding
| Coating: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Stof op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor vlam - de dekking van het vertragersmateriaal
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Vuurvaste Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
De weerstand tegen hoge temperaturen en de vlam maken deze silicone met een laag bedekte glasvezelstof
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
0.9mm Dikte 1000°F/550°C Warmte-isolatie Silicone gecoate glasvezelstof
| Service Temperature: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | Glasvezel |
| Coating: | two sided silicone rubber |
Anti-Corrosive Weatherproof Water Repellent Silicone Coated Fiberglass Fabric Fireproof Welding Blanket
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
590 g/m2 0,45 mm Dikte Silicone-gecoate glasvezelstof Met een temperatuur van -50 °C tot 550 °C
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Weeftype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
590 g/m2 0,45 mm Dikte Silicone-gecoate glasvezelstof voor thermische isolatie en brandbestrijding van -50 °C tot 550 °C
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Weeftype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |

