Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Zilveren Grey Silicone Coated Fiberglass Fabric voor Vuurvaste Verwijderbare Isolatiedekens
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Vuurvaste en Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Branddeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De silicone Met een laag bedekte Polyisocyanurate van de Glasvezelstof Pir/Pu Raad van de Schuimisolatie voor Hvac
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Van de de Vervaardigings de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van China doek op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | blauw |
Met siliconen gecoate glasvezelstof voor branddeuren en gordijnen
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 500 C degree |
| Color: | Blue |
De goede Lassenvonken plakken 17 van de silicone met een laag bedekte glasvezeloz stof voor Verwijderbare Isolatiedeken en Turbine Protectio
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
De waterdichte Brand verzet zich tegen Silicone doordrong het Met een laag bedekte Geweven Broodje van de Glasstof
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
De waterdichte Brand verzet zich tegen Silicone doordrong het Met een laag bedekte Geweven Broodje van de Glasstof
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Vlam met hoge weerstand - de Stof van de de Deklaagglasvezel van het vertragerssilicone
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Brand - Stof van de vertragers de Bilaterale Silicium Met een laag bedekte Glasvezel
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |

