Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Corrosiebestendig Weerbestendig Anti-veroudering Siliconen Gecoat Glasvezelweefsel voor Warmte-isolatie
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Temperature Resistant Silicone Coated Fiberglass Fabric with 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
1000°F/550°C de hoge Flexibele die Stof van de Siliconeglasvezel in Hitteisolatie wordt gebruikt
| De diensttemperatuur: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | Glasvezel |
| Deklaag: | siliconerubber met twee kanten |
De met een laag bedekte van het het Lassengordijn van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekte Lassende Algemene Mat van het het Lassenschild
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie Silicone Met een laag bedekte het Broodjesbrand en Vlam - vertrager
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Glasvezel de Silicium Met een laag bedekte Doek van de de Glasvezelstof van 600gsm of van de Douane Silicone Met een laag bedekte
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
De Doekstof 600gsm van de siliconeglasvezel of de Stoffendoek van de Douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
0.9mm Dikte 1000°F/550°C Warmte-isolatie Silicone gecoate glasvezelstof
| Service Temperature: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | Glasvezel |
| Coating: | two sided silicone rubber |
Brandbescherming deken Silicone bedekte glasvezel stof met 0,3 mm Dikte 400 g/m2 Gewicht en 1/1,2/1,5 meter Breedte
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Vlamvertragend met siliconen gecoat glasvezelweefsel met temperatuurbestendigheid -50°C tot 500°C en 400 g/m² gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

