Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 603 producten.
Hittebestendige Vuurvaste Gordijnen die Warmtegeleidingsvermogensilicone Rubber Met een laag bedekte Fibergla isoleren
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Silicone-gecoate glasvezelstof isolatie warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezel voor brandpreventie
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Customized Colored E-Glass Silicone Rubber Coated Fabric Cloth Fiberglass Base Heat Resistant Safety for Cutting Process
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Customized Colored Good Resistance E-Glass Silicone Rubber Coated Fabric Cloth Fiberglass Base Heat Resistant Safety for Cutting Process
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 0,4 Mm Koud en Hittebestendig Materiaal
| Gewicht: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
De Ptfe Met een laag bedekte van het de Doekbroodje van de Glasvezelstof Thermische Isolatie
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | E-glas |
De kleurrijke Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
Silicone-gecoate glasvezelstof 400 g/m2 -50 °C tot 500 °C
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
0.3 mm Dikte 400 g/m2 Gewicht 1,5 meter Breedte Silicone-gecoate glasvezelstof voor hitte- en brandwerendheid
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Dubbelzijdig met siliconen gecoat glasvezelweefsel, alkalivrij, grijze kleur voor brand- en hittebestendigheid
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

