Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
SUNTEX Silicone-gecoate glasvezelstof
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
China toonaangevende fabrikant siliconen gecoate glasvezelstoffen 0,95 mm dikte
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Silicone Met een laag bedekt van de de Glasvezelstof van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekt Met een laag bedekt het Siliciumrubber
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
De Hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Thermische Isolatie op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Productnaam: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur Hittebestendig Zilveren Grey Glass Fiber Cloth
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Van de de oliënweerstand van de vetweerstand glasvezel de op hoge temperatuur PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Stof van de de Stoffen de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de vlamweerstand
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Het vuurvaste Siliconerubber bedekte Gevlechte Glasvezelstoffen met een laag
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 510gsm |
Duurzame met siliconen gecoate glasvezelstof, thermische isolatie, siliconen glasvezel voor brandwering
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Waterdichte Brand/Vlam - Doek Hittebestendige PTFE van de vertragers bedekte de Hittebestendige PTFE Glasvezel Glasvezelstof met een laag
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

