Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
Met een laag bedekte Hittebestendige de Glasvezelstof van de vlamweerstand Silicone
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektrische Isolatie
| Grondstof: | S.S draad versterkte glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
550C de hittebestendige van de de Kokerisolatie van de Siliconeglasvezel Bescherming van de de Kabelpijp en de diameter tussen
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone/rubber met een laag bedekte Hoge hardnekkigheid met een laag bedekte de glasvezelstof van de stoffenpolyester
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Hittebestendige Met een laag bedekte Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek Silicone
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Hittebestendig materiaal siliconenrubber gecoate glasvezelweefsels voor flexibele expansievoeg
| Gewicht: | 1120 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Kleur: | rood |
32 van de Grijze silicone met een laag bedekte glasvezeloz stof voor Hitteschild en Brand - vertrager
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Deklaag: | bilateraal siliciumrubber |
| Gewicht: | 1080g/m2 (32 oz) |
Broodje van de de Glasvezeldoek van het thermische Isolatiesilicone het Rubber Met een laag bedekte voor Vuurvaste Deken
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Bestand Met een laag bedekte de Glasvezelstof op hoge temperatuur van de Glasvezelstof Silicone voor Brandgordijn
| Grondstof: | S.S draad versterkte glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |

