Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
Vlamvertragende siliconen gecoate glasvezelstof 400 g/m² 0,3 mm warmte-isolerende glasvezeldoek 1,5 meter
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Silicone-gecoate glasvezelstof, hittebestendigheid 260°C 400 g/m2 Gewicht en dikte 0,3 mm
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Silicone Coated Fiberglass Fabric with 260℃ Heat Resistance 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness for Thermal Insulation
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Double Sided Silicone Coated Fiberglass Fabric Heat Resistant (-50°C to 500°C) 0.3 mm Thickness 400 g/sqm Weight
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Voor Alkali Vrije Silicone Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het Rookgordijn
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Gekleurde Hittebestendige Vuurvaste Duidelijke Geweven Glasvezeldoek van Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De Doek Op zwaar werk berekende Vuurvaste Lasser van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Blanket For Industrial, het Kamperen, Rokers en Grills
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
Stoffen van de silicone de Rubberelastomeer Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekens en Lassengordijnen
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor Isolatiedekens en Lassengordijnen
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Doek van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie de Silicone Met een laag bedekte
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

