Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 595 producten.
0.72mm het Rode Silicone Met een laag bedekte Materiaal van de de Kanalisatieschakelaar van de Glasvezelstof Flexibele
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Stof op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor vlam - de dekking van het vertragersmateriaal
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
1 van mm van de de Doeksilicone Met een laag bedekte Glasvezel Dikte de Stoffen Flexibele Slang in het Systeem
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 MM. |
Vuurvaste Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
De weerstand tegen hoge temperaturen en de vlam maken deze silicone met een laag bedekte glasvezelstof
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Stof van de Brandpreventie de Silicone Met een laag bedekte die Glasvezel in Hitteisolatie wordt gebruikt
| De diensttemperatuur: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | Glasvezel |
| Deklaag: | siliconerubber met twee kanten |
Anti-Corrosive Weatherproof Water Repellent Silicone Coated Fiberglass Fabric Fireproof Welding Blanket
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Rubbersilicone Met een laag bedekt Vrij Glasvezelstof Gekleurd Alkali
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Vuurvaste Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 140gsm aan 3000gsm
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

