Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Van de het Siliconeglasvezel van de hitteisolatie Doek Op hoge temperatuur van het de Doek de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Van de de Uitlaatbescherming van de hitteisolatie van de de Isolatieturbine het Materiaal van de de Beschermingsisolatie voor Corrosief Gas Op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
Van het de Brandbewijs van de Hitteisolatie Deken de op hoge temperatuur van de het Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
12H van de de Stoffenglasvezel van het satijn de Hoge Kiezelzuur van het de Doek1200g Lassen Barrière van de de Beschermings Algemene Brand
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
De hoge Doek van het Kiezelzuurfiberglas voor Lassen met Temperatuurweerstand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Texturized Hoge Bestand Op hoge temperatuur van Kiezelzuurstoffen 1000c
| gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Van het e-glas Vezel Vezel de Hoge Kiezelzuur - glasstof voor Isolatiedekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |

