Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Hittebestendige Hittebestendige de Doekdoek Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
De Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Glasvezel Hoge Kiezelzuur voor het Branden niet
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Hoogst Hittebestendige Duurzame 1700C Hoge het Kiezelzuurglasvezel van de Glasvezeldoek ongelooflijk
| Gewicht: | 1200g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 1,3 mm |
| breedte: | van 100cm tot 200cm |
Hittebestendige siliconen gecoat glasvezeldoek - Vuurvast isolatiemateriaal
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Hoge silica stoffen brandwerende siliconenrubber gecoat glasvezelweefsel
| Basis materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Weefseltype: | keper geweven of aangepast |
Hoogtemperatuurwarmte-isolatie Brandbestendige Silica Glasvezel dekenstof
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
De Doek van de de Yard18oz Glasvezel van SUNTEX 1 Hittebestendig voor Brand Algemene Vuurvaste Deur
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Het Suntex Geweven Hoge die Kiezelzuur van de Thermische Isolatiedoek met Rood Siliconerubber met een laag wordt bedekt
| Gewicht: | 850 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,8 mm |
| breedte: | 0,96 m |
Chemische Bestand Glasvezeldoek Op hoge temperatuur/de Hoge Hittebestendige Schuring van de Kiezelzuurdoek
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
De Bestand Hoge Doek op hoge temperatuur van de Kiezelzuurglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |

