Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
De Fabrikant Good Quality 0.7mm van China de Vuurvaste Hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
Het Silicone op hoge temperatuur bedekte Hoge de Doek Vuurvaste Doek met een laag van de Kiezelzuurglasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Hoog van het de Doek Hittebestendig 18OZ Kiezelzuur van de Kiezelzuurglasvezel van de de Doekrook van de de Deurhitte de Isolatiestootkussen
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.024inch |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
De hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel bedekte Silicone/Pu/Acryl/Vermiculiethitte Resiatant met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De hoge Doek van de Kiezelzuurglasvezel voor het Met een laag bedekken met Verschillende Elastomeren en Polymeren
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.024inch |
0.7mm Brand - Rubber het Fiberglasdoek van het vertragers Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-Graad |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
Het Kiezelzuurdoek Op hoge temperatuur van turbinedekens 700C
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-graad |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
Het chemische Bestand Siliconerubber bedekte de Brand van de Glasvezeldoek met een laag - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |

