Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
Hoge kiezelzuurglasvezel voor Lassen en brandbeveiliging
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
SUNTEX van de de Glasvezeldoek van 36 oz Doek Op hoge temperatuur van het de Barrièrekiezelzuur de Vuurvaste
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
1.25mm Met een laag bedekt de Doeksilicone Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
1000C Glasvezeldoek op hoge temperatuur, Hoge van de de Stoffenbrand van de Kiezelzuurglasvezel de Barrièredoek
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
Bruine Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 0.65mm Uiterste voor Vuurvast Gordijn
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Glasvezelstof Met een laag bedekt Silicone/Pu-de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Hitteresiatant
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Zilveren de Glasvezeldoek van het Hitte Weerspiegelende Aluminium voor Flexibele Slang die Doel vervaardigen
| Gewicht: | 470 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
0.8mm Rode die Kiezelzuurdoek met Silicone voor Brand Beschermende Barrière euro met een laag wordt bedekt 180
| Materiaal: | fiberglasstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
van de de glasvezel Beste Kwaliteit van 2020 de beste verkopende silicone met een laag bedekte Doek van het het Kiezelzuurfiberglas Hoge voor Lassen met Temperatuur
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
De hoge Hoge Stof van de het Kiezelzuurglasvezel van de Kiezelzuurstof Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated - de Producten van het kwaliteitskiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |

