Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ heat insulation high silica cloth ] bij elkaar passen 174 producten.
De hoge Hoge Stof van de het Kiezelzuurglasvezel van de Kiezelzuurstof Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated - de Producten van het kwaliteitskiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Op hoge temperatuur/Hitte/Chemische Bestand de Doekbrand van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Van het het Calciumsilicaat van het silicone Rubberpu Vermiculiet Grafiet Acryl van het de Glasvezelkiezelzuur al-Folie Met een laag bedekte de Doekstof
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Dikte: | 17mils |
| Kleur: | rood of grijs |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische isolatiedekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
Gordijn van de de Hitteisolatie van het aardolieplatform het Vuurvaste 620g/sqm
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
Van de Stoffen Bestand Multilayers van het thermische Isolatiekiezelzuur de Doekcompensator Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Thermische isolatie Silica stof Bestand tegen hoge temperaturen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
SUNTEX Silica Stof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Verpakkingen: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor Uitbreidingsverbinding
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor de Schakelaar van de Stoffenbuis
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |

