Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassenstootkussen die Algemene Vervaardiging lassen
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Behandeling: | Met een laag bedekt acryl |
| Gebruik: | De Deken van het brandlassen, Brandgordijn |
Van de de Glasvezelstof van de fabrieks de Industriële Uitgebreide Textuur van de de Doekbrand Algemene Specificatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Van de de Glasvezelstof van de fabrieks de Industriële Uitgebreide Textuur van de de Doekbrand Algemene Specificatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Acrylic coated fiberglass fabric Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de hoge prestatiestextiel Pu voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Uitstekende Weerbestendige Siliconenrubber Gecoate Glasvezel Stof Brandwerende Doek Dekenroll
| Coating: | één of bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
0.65mm Folie Gealuminiseerde van het de Stoffenfiberglas van de Glasvezelstof Vuurvaste de Veiligheidsschort
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | De schort van de lassenveiligheid |
| Dikte: | 0.65mm |
Van de de Glasvezelstof van de voedselrang Zwarte Bruine Ptfe Met een laag bedekte Chemische Corrosiebestendig
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Industrial Splash Proof PU Coated Fiberglass Fabric with 1800C Temperature Resistance and 1m/1.3m/1.5m/1.52m/1.55m Width
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Heavy Duty Splash Proof Industrial Use Welding Blanket in Blue/Black PU Coated Fiberglass Fabric
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |

