Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Matras Algemeen Jasje van de Thermische Isolatiedekking
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Hittebestendig Silicone Met een laag bedekt de Doekbroodje van de Glasvezelstof
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Industriële Hitte en Stof Op hoge temperatuur van de Stoffen de Vuurvaste Glasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekt polyurethaan (Pu) |
Met siliconen gecoat E-glasweefsel 850g/m2 hittebestendige industriële gordijnen
| Basis materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Weefseltype: | keper geweven of aangepast |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 0,4 Mm Koud en Hittebestendig Materiaal
| Gewicht: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
De weerspiegelende Stof van de Aluminiumfolieglasvezel voor Flexibele Schakelaarbuis
| Dikte: | 0,4 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 470g/㎡ |
| Deklaag: | Aluminiumfolie |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel voor isolatiehoes Isolatiepad Industriële thermische hoes
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
De met een laag bedekte van het het Lassengordijn van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekte Lassende Algemene Mat van het het Lassenschild
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Het met een laag bedekte Silicone van de Glasvezelstof bedekte ong. Temperatuurweerstand van – 50 ℃ tegen ong. +250 ℃ met een laag
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |

