Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
24oz van de de Glasvezelstof van het keperstofweefsel Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte het Lassenbescherming
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Zwarte met een laag bedekt Acryl |
| Toepassing: | Lassenbescherming |
1.7mm van de de Doekhitte van de Aluminiumfolieglasvezel de Stof van de het Schildglasvezel voor Vuurvast en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stof op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor vlam - de dekking van het vertragersmateriaal
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Hittebestendige Hittebestendige de Doekdoek Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Één Zijsilicone Met een laag bedekte Glasvezelstof - Verwijderbare Thermische Isolatiejasjes, Dekensmateriaal
| breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | Suntex |
De acryl Met een laag bedekte 100%-Algemene Dekens van de Glasvezelbrand
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Kleur: | zwarte of oem |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van het de Isolatiestootkussen van de Isolatiedekking de Industriële Thermische Dekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vuurvaste Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Nominaal gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
De zwarte 30oz-Stof van de Keperstof Vuurvaste Glasvezel voor de Doek van het Lassengordijn
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Toepassing: | Lassende beschermende deken |
| Dikte: | 1mm |

