Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
Dubbelzijdig PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm brandbestendig thermisch isolatiemateriaal voor industrieel gebruik
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hittebestendig materiaal siliconenrubber gecoate glasvezelweefsels voor flexibele expansievoeg
| Gewicht: | 1120 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Kleur: | rood |
32 van de de Glasvezelstof van oz Rubbersilicone Met een laag bedekt Materieel Anti de Brandgordijn
| Merk: | Suntex |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
| Gewicht: | 1120 g/sqm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het satijnweefsel Polyurethaan voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |
Duidelijke Geweven PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Stootkussens van de Hitteisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De nieuwe Stof Op hoge temperatuur van de Type Non-Stick PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Brandwerende PU-gecoat glasvezelstof 460g/m² Thermische Isolatie
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
PU-gecoat glasvezelstof 460 gm brandwerend Blauw Zwart voor brandgordijnen
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Vuurvast PU-gecoat glasvezelweefsel 460 g/m² hittebestendige doek
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |

