Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ coated industrial fiberglass fabric ] bij elkaar passen 869 producten.
De Doekstof 600gsm van de siliconeglasvezel of de Stoffendoek van de Douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van de de Glasvezelstof van de Doek het Hittebestendige Stof Silicone Met een laag bedekte Silicone op hoge temperatuur CoateFabric
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
| Garenband: | C-glas |
Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Uitstekend chemisch bestand, met siliconen bekleed glasvezel
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Remoavble-Thermische de Matras Thermische Deken van de Isolatie Thermische Dekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Vuurvast voor Rookdetector
| Weefseltype: | 4H satijn |
|---|---|
| Deklaag: | het dubbele met een laag bedekte rubber van het kantensilicone |
| Dikte: | 0.42mm |
Doek van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie de Silicone Met een laag bedekte
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vlam met hoge weerstand - de Stof van de de Deklaagglasvezel van het vertragerssilicone
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Industriële kwaliteit met siliconen gecoat glasvezelweefsel met een gewicht van 850 g/m2, dat brandwerend en bestand tegen chemische corrosie is
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Vuurbestendige, met siliconen beklede glasvezelstof, temperatuurbestendig van -50 tot 550 °C en 850 g/m2 gewicht voor industriële veiligheid
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |

