Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
E Glas Geweven Siliconen Coating Stof Doek Twee Zijden Vuurvast Siliconen Rubber Gecoat Hittebestendig Glasvezelweefsel
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Keyword: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Van de de Glasvezelstof 17OZ van de vlamweerstand het PTFE Met een laag bedekte van de Thermische Isolatieshell Broodje van de de Glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0.016inch |
Alkali Vrije Gevoelde de Stoffenglasvezel Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Dikte: | 20 mm of aangepast |
| breedte: | 1m, 1.2m, 1.5m of aangepast |
Van de de brandmat van brandpit mat stove van de de Vertragers de Hittebestendige Sintel van de de Mat vuurvaste doek bestand materialen
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
0.7mm Brand - Rubber het Fiberglasdoek van het vertragers Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-Graad |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
De kleurrijke Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
Van de het Broodjessilicone Met een laag bedekte Glasvezel van de fiberglasdoek de Stoffendoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Brandbestendige brandwerende stof Rollenstof PU-gecoat glasvezelstof voor branddekmateriaal Blind snijwelding
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur 0.41mm voor Verwijderbare Isolatiestootkussens
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
De glasvezelstof die Algemeen Broodje lassen beschermt de Lasser tegen Vonken, Spat en Slakken
| Dikte: | 0.2mm~3mm |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Kleur: | grijs, wit, geel, of aangepast |

