Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
De hoge Hoge Stof van de het Kiezelzuurglasvezel van de Kiezelzuurstof Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated - de Producten van het kwaliteitskiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Dekking van de Motorhitte
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Brand van de lassen de Algemene Op zwaar werk berekende Glasvezel - stof van de vertragers de Deken met een laag bedekte glasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Silicone-gecoate glasvezel voor afneembare warmte-isolatie dekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Het Suntex Geweven Hoge die Kiezelzuur van de Thermische Isolatiedoek met Rood Siliconerubber met een laag wordt bedekt
| Gewicht: | 850 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,8 mm |
| breedte: | 0,96 m |
Doek Op hoge temperatuur van de de Stoffen de Bestand Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de fabriekslevering
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Op hoge temperatuur/Hitte/Chemische Bestand de Doekbrand van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Vlam met hoge weerstand - vertrager 0.2mm van de de Stoffenglasvezel van de Dikteglasvezel de Doekbroodje
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
China maakte 100%-Glasvezellassen algemene silicone met een laag bedekte glasvezelstof in brand steken
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezeldoek |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiejasjes
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |

