Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
Glasvezel Vuurvaste Doek op hoge temperatuur voor Brandgordijn
| Gewicht: | 780g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0.55mm |
| Temperatuurweerstand: | 650C |
Doek van de het Siliciumrubber Gekleurde Glasvezel van het glasvezel de Vuurvaste Lassen Algemene
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Uitstekend chemisch bestand, met siliconen bekleed glasvezel
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Hoogtemperatuurbestendige met siliconen beklede glasvezelstoffen
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
Hittebestendig materiaal siliconenrubber gecoate glasvezelweefsels voor flexibele expansievoeg
| Gewicht: | 1120 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Kleur: | rood |
Stof van de de Trillings de Zwarte Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel van de spanningshulp voor Uitbreidingsverbinding
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de Oustandings Chemische Weerstand Silicone voor Vuurvast Verwijderbaar Isolatiejasje
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120 g/m² |
| Dikte: | 0.95mm |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor brand en lassendeken
| Nominaal gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Het hoge - kwaliteitsvlam - vertragerssilicone doordrong stof van de Glasvezel de Stof met een laag bedekte glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Vuurvaste Siliconedoek 1mm Silicone Met een laag bedekt de Doekbroodje van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |

